خبر

1399/11/16 - 12:56   123

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از کارخانه ایران پوپلین بازدید کرد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از کارخانه ایران پوپلین بازدید و از نزدیک در جریان روند کار و توسعه این کارخانه قرار گرفت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از کارخانه ایران پوپلین بازدید و از نزدیک در جریان روند کار و توسعه این کارخانه قرار گرفت.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه در ادامه سفرهای استانی خود روز پنجشنبه 16 بهمن به استان گیلان و شهر رشت رفت.

هدف از این سفر یک روزه بررسی وضعیت دستگاه قضایی استان گیلان و پیگیری مهم‌ترین مشکلات مردم استان اعلام شده است.

در این سفر یک روزه معاون اول قوه قضاییه، دادستان کل کشور، رییس دیوان عالی کشور و رییس بازرسی کل کشور او را همراهی کردند.

در جریان این سفر «حجت الاسلام حسن درویشیان» رئیس سازمان بازرسی کل کشور برای اطلاع روند توسعه و پیشرفت کارخانه ایران پوپلین و اطلاع از مسائل این کارخانه از این واحد صنعتی با سابقه بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات مدیران کارخانه برای بهبود وضعیت ایران پوپلین قرار گرفت.

مدیر عامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا، مدیرعامل  کارخانجات ایران پوپلین و جمعی از مدیران استانی بانک ملی ایران  و بانک تجارت در این بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور را همراهی میکردند.

در این بازدید مدیرعامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا، گزارشی از روند نوسازی و توسعه ایران پوپلین را در اختیار رئیس سازمان بازرسی کل کشور قرار داد. مدیرعامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا ضمن قدردانی از حضور حجت الاسلام درویشیان در این مجموعه ، درخواست نمود،  شرایطی را فراهم کنند تا سایرسهامدارن از جمله بانک تجارت و سرمایه گذاری ملت هرچه سریعتر نسبت به افزایش سرمایه شرکت ایران پوپلین اقدام نمایند. چنانچه این افزایش سرمایه به منظور نوسازی و افزایش تولید دراین کارخانه مورد استفاده قرار گیرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن بازدید از قسمت های خطوط تولید و سالن های مختلف ایران پوپلین در جمع کارگران کارخانه حاضر شد و با آنها گفت و گو کرد.

بازگشت