خبر

1399/12/02 - 13:25   75

آیین تکریم و معارفه سرپرست شرکت ایمن ترابر آریا برگزار شد

آیین تکریم و معارفه سرپرست شرکت ایمن ترابر آریا با مدیرعامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه سرپرست شرکت ایمن ترابر آریا با مدیرعامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا، مدیرعامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا در این جلسه با تاکید بر اینکه «شرکت از ریل زیان وارد ریل سودهی شده است»، تصریح کرد: آقای شادمند سابقه بسیار درخشانی در حوزه حمل و نقل دارند و در طول مدیریتشان توانستند ایمن ترابر آریا را بر مدار سودهی و موفقیت قرار دهند.

مدیرعامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا در ادامه اظهار امیدواری کرد: با حضور مدیریت جدید شاهد اتفاق های خوبی در ایمن ترابر آریا خواهیم بود و این شرکت همچنان در مسیر توسعه حرکت خواهد کرد.

علیرضا شادمند مدیر عامل سابق ایمن ترابر آریا نیز در این جلسه با بیان اینکه «وقتی در سال 98 شرکت را تحویل گرفتم، ایمن ترابر آریا در زیان بود»، توضیح داد: من و همکارانم توانستیم این شرکت را از زیان دهی خارج کنیم و در حال حاضر ایمن ترابر آریا به یک شرکت سود ده تبدیل شده است.

شادمند با تاکید بر این موضوع که «مسئولیت حمل و نقل کار سختی است»، تصریح کرد: هم اکنون شرکت در وضعیت مناسبی به سر می برد. ما شرکت را در مسیر درآمدزایی قرار داده ایم. با توجه به تیم حرفه ای که در ایمن ترابر آریا مشغول به فعالیت است انتظار میرود درآمد شرکت در سال 1400 دو الی سه برابر شود.

مدیر عامل سابق ایمن ترابر آریا در پایان اظهاراتش تاکید کرد: ما همچنان در کنار مدیریت جدید ایستاده ایم و آماده همکاری در همه زمینه ها هستیم.

محمد نظری سرپرست جدید شرکت ایمن ترابر آریا نیز در این جلسه ضمن تشکر ویژه از شادمند بابت زحماتی که در دوران مدیریتش کشیده، گفت: بنایی که آجرهایش را شما چیده اید را ما تکمیل میکنیم و با شرایط بهتر تحویل نفر بعدی خواهیم داد.

بازگشت